مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون در شمال تهران

امداد تی وی یکی از مراکز معتبر ، با قدمت و تجربه ای سی ساله در زمینه تعمیر تلویزیون است که خدمات خود را علاوه بر تعمیر تلویزیون در شمال تهران در تمامی نقاط این شهر ارائه می دهد.
آیا تلویزیون شما دیگر مثل گذشته کار نمی کند؟ مهم نیست که مشکل چقدر بزرگ یا کوچک باشد زیرا امداد تی وی اینجاست تا مشکلات موجود در این دستگاه را شناسایی و برطرف کند.
بنابراین نباید ناامید باشید ، زیرا سرویسکاران این مرکز در این مقاله به شما می آموزند که چگونه برخی از تعمیرات تلویزیون خود را انجام دهید.
اگر بعد از یک روز کاری طولانی و سخت هنگامی که برای سرگرمی یا دیدن سریال مورد علاقه تلویزیون را روشن می کنید ، متوجه شوید دستگاه خراب شده و با اشکالاتی همراه است این مسئله ممکن است باعث ناراحتی و باقی ماندن خستگی روز بر تن باشد.
خرابی تلویزیون ممکن است هزینه های زیادی داشته باشد ، اما اگر بدانید که مشکل دستگاه از کجا است ممکن است خودتان بتوانید به راحتی این مشکل را بدون صرف هزینه های زیاد برطرف کنید.
راهنمایی های تعمیرکاران امداد تی وی بهترین مشاوره در مورد تعمیرات تلویزیون را در این مقاله به شما می آموزد.

‏امداد تی وی مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون در شمال تهران

در صورتی که در قسمت شمالی شهر تهران زندگی می کنید و دستگاه تلویزیون شما خراب شده است، طبیعی است که به دنبال مرکز معتبری باشید که به محل زندگی شما نزدیک باشد تا تعمیرات دستگاه شما به سرعت انجام شود.
در این گونه مواقع تنها یک تماس با امداد تی وی کافیست تا سرویس کاران این مرکز بلافاصله به محل زندگی شما اعزام شده و دستگاهتان را تعمیر کنند .
اما در صورتی که نیاز به استفاده از ابزارها و دستگاه های خاص برای تعمیر باشد که لازمه آن انتقال دستگاه به تعمیرگاه می باشد ، تعمیرکاران امداد تی وی تلویزیون را به تعمیرگاه انتقال داده و پس از برطرف کردن مشکلات موجود ، آن را درب منزل تحویل می دهند.

. تعمیر تلویزیون سامسونگ ، ال جی ، سونی ، پاناسونیک ، شارپ ، فیلیپس ، توشیبا ، شهاب ، مارشال، اسنوا و…
. تعمیر تلویزیون اسمارت ( هوشمند )
. تعمیر تلویزیون در محل
. تعمیر برد تلویزیون
. تعمیر بک لایت تلویزیون
. تعمیر مین برد تلویزیون
. تعمیر برد پاور تلویزیون
. تعمیر پنل تلویزیون
. تعمیر صفحه تلویزیون

تلفن تعمیر تلویزیون در تهران
تلفن تعمیر تلویزیون در تهران

 مناطق تحت پوشش خدمات تعمیر تلویزیون توسط امداد تی وی

تعمیرکار تلویزیون در تجریش ، تعمیرکار تلویزیون در نیاوران ، تعمیرات تلویزیون در قلهک
تعمیرات تلویزیون در ازگل ، تعمیرات تلویزیون در لویزان ، تعمیرات تلویزیون در مینی سیتی
تعمیرات تلویزیون در سوهانک ، تعمیرات تلویزیون در دروس ،
تعمیرات تلویزیون در حسین‌آباد
تعمیرات تلویزیون در اقدسیه ، تعمیرات تلویزیون در زعفرانیه ، تعمیرات تلویزیون در آجودانیه
تعمیرات تلویزیون در محمودیه، تعمیرات تلویزیون در فرمانیه ، تعمیرات تلویزیون در کامرانیه
تعمیرات تلویزیون در داودیه ، تعمیرات تلویزیون در دزاشیب ، تعمیرات تلویزیون در جردن
تعمیرات تلویزیون در الهیه ، تعمیرات تلویزیون در ولنجک ، تعمیرات تلویزیون در اوین
تعمیرات تلویزیون در ظفر، تعمیرات تلویزیون در درکه ، تعمیرات تلویزیون در فرحزاد
تعمیرات تلویزیون در تهران ویلا، تعمیرات تلویزیون در سعادت آباد ، تعمیرات تلویزیون در شهرک غرب
تعمیرات تلویزیون در ونک ، تعمیرات تلویزیون در جماران

خدمات امداد تی وی برای تعمیر تلویزیون در شمال تهران شامل چیست؟

– این مرکز تعمیر انواع تلویزیون های ال سی دی ، ال ای دی ، پلاسما و صفحه تخت در تمامی برند ها را در محل مشتری انجام می‌ دهد.
– تعمیرکاران امداد تی وی ابتدا دستگاه را به صورت کامل بررسی نموده و پس از مطمئن شدن از اینکه ایراد از کدام قطعه در تلویزیون می باشد ، دستگاه را تعمیر می کنند.
– این شرکت نمایندگان و سرویسکاران خود را از بین تکنسین های ماهر و متخصصی که گواهینامه تعمیرات وسایل الکترونیک را دارند ، انتخاب می کند.
– پس از تعمیر تلویزیون توسط سرویسکاران امداد تی وی ، گارانتی تعمیر دستگاه به مدت ۹۰ روز به مشتری ارائه می شود .
بدین ترتیب شرکت متعهد می شود که در صورتی که در طی سه ماه تلویزیون دوباره دچار همان ایراد شد، تعمیرات دستگاه را به صورت رایگان انجام دهد.
– قیمت های تعمیرات امداد تی وی مقرون به صرفه بوده و این مرکز تنها با یک تماس نیروهای خود را به محل مشتری اعزام و در همان روز مشکلات دستگاه شما را برطرف می کنند.
– امداد تی وی متعهد می شود که در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه ای داشته باشد از قطعات یدکی اورجینال برای دستگاه استفاده کند.
– تکنسین های امداد تی وی از نظر تعمیر سخت افزار تلویزیون بسیار با تجربه بوده و می توانند مشکلات موجود بر روی مادربرد دستگاه را شناسایی کرده و این مشکلات را با قیمت مناسب برطرف کنند.
– یکی دیگر از خدمات شرکت امداد تی وی همکاری با تکنسین هایی است که در زمینه تعمیرات برندهای خاصی از تلویزیون مهارت داشته و به صورت تخصصی عیوب این دستگاه ها را برطرف می ‌کنند.
خدماتی که این شرکت ارائه می‌دهد با رقبای خود متفاوت بوده و سعی آنها بر تعمیر دستگاه به جای تعویض تلویزیون متمرکز است که در پایان می تواند هزینه‌های کمتری برای مشتری داشته و همچنین با مدت زمان کوتاه تری همراه باشد.

مشکلات شایع در تلویزیون ها شامل چیست؟

– مشکلات مربوط به نمایشگر تلویزیون

دمای زیاد ، گرما ، سرما ، رطوبت ونم می تواند به نمایشگر تلویزیون آسیب وارد کند.
رطوبت می تواند باعث ایجاد اتصالات کوتاه در مدارارات داخل تلویزیون شود ، در حالی که گرمای یا سرمای شدید می تواند ظرفیت پیکسل های دستگاه را تغییر داده و رنگ های دستگاه را تغییر دهند.
در صورتی که صفحه نمایش تلویزیون به صورت غیرمنتظره‌ای ترک خورده ، خورد شده و یا توسط آب خوردگی به آن آسیب رسیده‌است است و یا مشکلی در نرم‌افزار دستگاه وجود دارد ، می توانید مطمئن باشید که تیم اختصاصی امداد تی وی در کمترین زمان ممکن این مشکلات را برطرف می‌کنند.

– مشکلات مرتبط با برق دستگاه

مشکل برق تلویزیون می‌ تواند تحت تاثیر خرابی اجزای داخلی دستگاه ، برق یا مشکلات مربوط به سیم کشی ایجاد شود .
برای برطرف کردن این مشکلات ممکن است نیاز به تعمیر و تعویض قطعات داخلی باشد.

– ایرادات مرتبط با صدای تلویزیون

در صورتی که تلویزیون صدا نداشته باشد ، ممکن است اتصالات کابل بلندگوها شل شده و یا آی سی خروجی صوتی نامناسب باشد .
همچنین نامناسب بودن ولتاژ تغذیه DC سیستم صوتی و یا حتی خراب بودن داده های آی سی حافظه ممکن است باعث قطع شدن صدای دستگاه شود.

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون در شمال تهران
مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون در شمال تهران

– ایجاد شدن خطوط افقی یا عمودی روی اگر تلویزیون

ایجاد خطوط افقی و عمودی بر روی صفحه نمایش دستگاه می تواند در اثر یکی از سوختگی سیم پیچ ها و یا شل شدن اتصالات ایجاد شود.
عامل دیگری که باعث ایجاد این خطوط افقی یا عمودی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می باشد خرابی خازن دستگاه است که ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!
Call Now Buttonتماس با امداد تی وی